V150LA20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LA20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LA20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LA20CP
Tau Wae V150LA20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140525 pcs Pepa Raraunga V150LA20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3760
V150LA20CP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 215J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LA20CPX360
V150LA20CPX360
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 107706 pcs
Tikiake: V150LA20CPX360.pdf
RFQ
V150LA20CX360
V150LA20CX360
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5286 pcs
Tikiake: V150LA20CX360.pdf
RFQ
V150LA20APX2855
V150LA20APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake: V150LA20APX2855.pdf
V150LA20CPX10
V150LA20CPX10