V150LA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LA20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LA20C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LA20C
Tau Wae V150LA20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4222 pcs Pepa Raraunga V150LA20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 150V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 215J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LA20APX1347
V150LA20APX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 171687 pcs
Tikiake: V150LA20APX1347.pdf
RFQ
V150LA2P
V150LA2P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 502050 pcs
Tikiake: V150LA2P.pdf
RFQ
V150LA20CX360
V150LA20CX360
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V150LA20CX360.pdf
V150LA20BPX10
V150LA20BPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake: V150LA20BPX10.pdf
V150LA20CPX10
V150LA20CPX10
Tikiake: V150LA20CPX10.pdf
V150LA20BP
V150LA20BP
Tikiake: V150LA20BP.pdf
V150LA20CPX2855
V150LA20CPX2855
Tikiake: V150LA20CPX2855.pdf
Tikiake: V150LA20APX2855.pdf
V150LA20B
V150LA20B
Tikiake: V150LA20B.pdf
V150LA20CPX360
V150LA20CPX360
Whakaahuatanga: VARISTOR 229.5V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V150LA20CPX360.pdf
V150LA20BPX2855
V150LA20BPX2855
Tikiake: V150LA20BPX2855.pdf
V150LA20CP
V150LA20CP
Tikiake: V150LA20CP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel