V150LA20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LA20B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LA20B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LA20B
Tau Wae V150LA20B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5697 pcs Pepa Raraunga V150LA20B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 229.5V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 243V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F5366
V150LA20B-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 80J Whakaahuatanga Taipitopito 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1MHz