V140LC20CPX340
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LC20CPX340 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V140LC20CPX340
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 214V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V140LC20CPX340.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V140LC20CPX340
Tau Wae V140LC20CPX340 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 214V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105516 pcs Pepa Raraunga V140LC20CPX340.pdf
Varistor Voltage (Typ) 214V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 230V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 210J
Whakaahuatanga Taipitopito 214V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz