V140LC20APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V140LC20APX10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V140LC20APX10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V140LC20APX10
Tau Wae V140LC20APX10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172220 pcs Pepa Raraunga V140LC20APX10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 180V Maximum AC Volts 140V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 75J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V140LC2P
V140LC2P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 391249 pcs
Tikiake: V140LC2P.pdf
RFQ
V140LC20APX2855
V140LC20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 142155 pcs
Tikiake: V140LC20APX2855.pdf
RFQ
V140LC2
V140LC2
Tikiake: V140LC2.pdf
V140LC10CPX2855
V140LC10CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V140LC10CPX2855.pdf
V140LC10APX2855
V140LC10APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V140LC10APX2855.pdf
V140LC20AP
V140LC20AP