V140LC20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LC20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V140LC20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V140LC20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V140LC20CP
Tau Wae V140LC20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117432 pcs Pepa Raraunga V140LC20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 210J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V140LC10CPX2855
V140LC10CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 120404 pcs
Tikiake: V140LC10CPX2855.pdf
RFQ
V140LC20CPX10
V140LC20CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 118417 pcs
Tikiake: V140LC20CPX10.pdf
RFQ
V140LC2
V140LC2
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V140LC2.pdf
V140LC10CP
V140LC10CP
Tikiake: V140LC10CP.pdf
V140LC2P
V140LC2P
Tikiake: V140LC2P.pdf
V140LC20CPX340
V140LC20CPX340
Whakaahuatanga: VARISTOR 214V 10KA DISC 20MM