V131NA34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V131NA34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V131NA34.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V131NA34
Tau Wae V131NA34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5775 pcs Pepa Raraunga V131NA34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 184V
Varistor Voltage (Max) 228V Raupapa NA
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 270J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Square 34mm I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 10000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V136TN
V136TN
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 140MHZ WHIP STR TN CONN