V131CA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V131CA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 20KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V131CA40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V131CA40
Tau Wae V131CA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 20KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4205 pcs Pepa Raraunga V131CA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 184V
Varistor Voltage (Max) 228V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 200J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 20kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 20kA