V130PA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130PA20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 6.5KA BASE MOUNT
Ngā Rauemi: V130PA20C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130PA20C
Tau Wae V130PA20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 6.5KA BASE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4046 pcs Pepa Raraunga V130PA20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 184V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa PA
Packaging - Paa / Case Base Mount
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 70J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz