V131HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V131HG34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V131HG34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V131HG34
Tau Wae V131HG34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12332 pcs Pepa Raraunga V131HG34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa HG34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 140V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 270J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 10000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V131DA40
V131DA40
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 40KA CHASSIS
I roto i te taonga: 3372 pcs
Tikiake: V131DA40.pdf
RFQ
V136TN
V136TN
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 140MHZ WHIP STR TN CONN