V130LC20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LC20BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V130LC20BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LC20BP
Tau Wae V130LC20BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143906 pcs Pepa Raraunga V130LC20BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 190V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 70J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LC2
V130LC2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5917 pcs
Tikiake: V130LC2.pdf
RFQ
V130LC20B
V130LC20B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM