V130LC20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LC20A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V130LC20A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LC20A
Tau Wae V130LC20A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5400 pcs Pepa Raraunga V130LC20A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 70J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LC10CPX2855
V130LC10CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 115173 pcs
Tikiake: V130LC10CPX2855.pdf
RFQ
V130LC20AP
V130LC20AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 177543 pcs
Tikiake: V130LC20AP.pdf
RFQ
V130LC10APX2855
V130LC10APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V130LC10APX2855.pdf
V130LC20APX10
V130LC20APX10
Tikiake: V130LC20APX10.pdf
V130LC1P
V130LC1P
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V130LC1P.pdf
V130LC1PX2855
V130LC1PX2855
Tikiake: V130LC1PX2855.pdf
V130LC20APX2855
V130LC20APX2855
Tikiake: V130LC20APX2855.pdf
V130LC20BPX10
V130LC20BPX10
Tikiake: V130LC20BPX10.pdf
V130LC20BP
V130LC20BP
Tikiake: V130LC20BP.pdf
V130LC2
V130LC2
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V130LC2.pdf
V130LC10CP
V130LC10CP
Tikiake:
V130LC20B
V130LC20B
Tikiake: V130LC20B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel