V130LC20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LC20B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V130LC20B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LC20B
Tau Wae V130LC20B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5195 pcs Pepa Raraunga V130LC20B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 190V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 70J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LC20APX2855
V130LC20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 167048 pcs
Tikiake: V130LC20APX2855.pdf
RFQ
V130LC1PX2855
V130LC1PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 377107 pcs
Tikiake: V130LC1PX2855.pdf
RFQ
V130LC20BPX2855
V130LC20BPX2855
Tikiake: V130LC20BPX2855.pdf
V130LC20BPX10
V130LC20BPX10
Tikiake: V130LC20BPX10.pdf
V130LC20AP
V130LC20AP
Tikiake: V130LC20AP.pdf
V130LC20CPX10
V130LC20CPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V130LC20CPX10.pdf
V130LC20BP
V130LC20BP