V112BB60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V112BB60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V112BB60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1850V 70KA CHASSIS
Ngā Rauemi: V112BB60.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 773 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V112BB60
Tau Wae V112BB60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1850V 70KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 773 pcs Pepa Raraunga V112BB60.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.85kV Varistor Voltage (Min) 1.665kV
Varistor Voltage (Max) 2.035kV Raupapa BB
Packaging Bulk Paa / Case Encased Disc
Ētahi Ingoa F5987
V112BB60-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 1.4kV
Maximum AC Volts 1.1kV Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 3800J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.85kV 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc I teie nei - Te tere 70kA
Capacitance @ Frequency 2200pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V112CA60
V112CA60
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1850V 70KA DISC 60MM
I roto i te taonga: 1641 pcs
Tikiake: V112CA60.pdf
RFQ
V11G51C25K
V11G51C25K
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V