V111DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V111DHB34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V111DHB34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V111DHB34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V111DHB34
Tau Wae V111DHB34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9331 pcs Pepa Raraunga V111DHB34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 173V Varistor Voltage (Min) 156V
Varistor Voltage (Max) 190V Raupapa DHB34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 148V Maximum AC Volts 110V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 220J Whakaahuatanga Taipitopito 173V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 11600pF @ 1MHz