V111HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V111HA40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V111HA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 173V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V111HA40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V111HA40
Tau Wae V111HA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 173V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9953 pcs Pepa Raraunga V111HA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 173V Varistor Voltage (Min) 156V
Varistor Voltage (Max) 190V Raupapa HA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 148V Maximum AC Volts 110V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 220J Whakaahuatanga Taipitopito 173V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 11600pF @ 1MHz