V10H150P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H150P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H150P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H150P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H150P
Tau Wae V10H150P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226317 pcs Pepa Raraunga V10H150P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7733 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 50J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 360pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10H150PL1A
V10H150PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 174324 pcs
Tikiake: V10H150PL1A.pdf
RFQ
V10H14P
V10H14P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 1.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 193091 pcs
Tikiake: V10H14P.pdf
RFQ
V10H150PL1T
V10H150PL1T
Tikiake: V10H150PL1T.pdf
V10H150PL2B
V10H150PL2B
Tikiake: V10H150PL2B.pdf
V10H150PL2T
V10H150PL2T