V10H175P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H175P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H175P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H175P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H175P
Tau Wae V10H175P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224339 pcs Pepa Raraunga V10H175P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7734 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 55J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10H175PL3T
V10H175PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 218368 pcs
Tikiake: V10H175PL3T.pdf
RFQ
V10H150PL2B
V10H150PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 202582 pcs
Tikiake: V10H150PL2B.pdf
RFQ
V10H175PL1T
V10H175PL1T
Tikiake: V10H175PL1T.pdf
V10H175PL2T
V10H175PL2T