V10H14PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H14PL2B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V10H14PL2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H14PL2B
Tau Wae V10H14PL2B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 168091 pcs Pepa Raraunga V10H14PL2B.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10H150P
V10H150P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 226317 pcs
Tikiake: V10H150P.pdf
RFQ
V10H150PL2B
V10H150PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 202582 pcs
Tikiake: V10H150PL2B.pdf
RFQ
V10H14P
V10H14P
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 1.5KA DISC 10MM