V10E150PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E150PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E150PL1T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E150PL1T
Tau Wae V10E150PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 315989 pcs Pepa Raraunga V10E150PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 30J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 360pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E150PL1A5
V10E150PL1A5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 252224 pcs
Tikiake: V10E150PL1A5.pdf
RFQ
V10E150
V10E150
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse