V10E150P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E150P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E150P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E150P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E150P
Tau Wae V10E150P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330915 pcs Pepa Raraunga V10E150P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F5345
V10E150P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 30J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 360pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E150PL2T
V10E150PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 340461 pcs
Tikiake: V10E150PL2T.pdf
RFQ
V10E150
V10E150
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5261 pcs
Tikiake: V10E150.pdf
RFQ
V10E150PL1T
V10E150PL1T
Tikiake: V10E150PL1T.pdf
V10E14AUTO
V10E14AUTO
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 1.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E14AUTO.pdf
V10E150PL2B
V10E150PL2B