V10E14PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E14PL1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E14PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E14PL1T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E14PL1T
Tau Wae V10E14PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295247 pcs Pepa Raraunga V10E14PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 20J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 4650pF @ 1MHz