V100RA16
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V100RA16
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 4.5KA ENCASED
Ngā Rauemi: V100RA16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V100RA16
Tau Wae V100RA16 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 4.5KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 23132 pcs Pepa Raraunga V100RA16.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa RA
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 81V Maximum AC Volts 60V
Energy 20J Whakaahuatanga Taipitopito 100V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 2000pF @ 1MHz