V100MT4B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V100MT4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V100MT4B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 40A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V100MT4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V100MT4B
Tau Wae V100MT4B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 40A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176713 pcs Pepa Raraunga V100MT4B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa MT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-83A Axial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 81V Maximum AC Volts 60V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.45J Whakaahuatanga Taipitopito 100V 40A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
I teie nei - Te tere 40A Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz