V100MA4A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V100MA4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V100MA4A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 40A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V100MA4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V100MA4A
Tau Wae V100MA4A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 40A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170747 pcs Pepa Raraunga V100MA4A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 80V
Varistor Voltage (Max) 120V Raupapa MA
Packaging Bulk Paa / Case SOD-83A Axial
Ētahi Ingoa F2289
V100MA4A-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 72V
Maximum AC Volts 57V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.40J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 40A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial I teie nei - Te tere 40A
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz