V07E440P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E440P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E440P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 715V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E440P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E440P
Tau Wae V07E440P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 715V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355041 pcs Pepa Raraunga V07E440P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 715V Varistor Voltage (Min) 643.5V
Varistor Voltage (Max) 786.5V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 585V Maximum AC Volts 440V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 44J Whakaahuatanga Taipitopito 715V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 50pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E440
V07E440
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 715V 1.75KA DISC 7MM