V07E460PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E460PL1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E460PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E460PL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E460PL1T
Tau Wae V07E460PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329658 pcs Pepa Raraunga V07E460PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 615V Maximum AC Volts 460V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 48J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 45pF @ 1MHz