V07E420P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E420P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E420P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E420P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E420P
Tau Wae V07E420P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 404097 pcs Pepa Raraunga V07E420P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F10936
V07E420P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 40J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 55pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E420PL2T
V07E420PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 340107 pcs
Tikiake: V07E420PL2T.pdf
RFQ
V07E420L2T
V07E420L2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4227 pcs
Tikiake: V07E420L2T.pdf
RFQ
V07E440P
V07E440P
Whakaahuatanga: VARISTOR 715V 1.75KA DISC 7MM
Tikiake: V07E440P.pdf
V07E420
V07E420