V07E385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E385P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E385P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E385P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E385P
Tau Wae V07E385P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299139 pcs Pepa Raraunga V07E385P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 36J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 60pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V07E320PL3T
V07E320PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 392936 pcs
Tikiake: V07E320PL3T.pdf
RFQ
V07E35P
V07E35P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 1KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 308763 pcs
Tikiake: V07E35P.pdf
RFQ
V07E385PL1T5
V07E385PL1T5
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 1.75KA DISC 7MM