V07E150PL3T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E150PL3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E150PL3T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E150PL3T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E150PL3T
Tau Wae V07E150PL3T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 407130 pcs Pepa Raraunga V07E150PL3T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa V07E150L3T
V07E150L3T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 15J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz