V07E150PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E150PL1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E150PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E150PL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E150PL1T
Tau Wae V07E150PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 442994 pcs Pepa Raraunga V07E150PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 15J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E140PL2B
V07E140PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 7MM ROHS/LEAD FR
I roto i te taonga: 480549 pcs
Tikiake: V07E140PL2B.pdf
RFQ
V07E150P
V07E150P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM