V07E150P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E150P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E150P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E150P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E150P
Tau Wae V07E150P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 406974 pcs Pepa Raraunga V07E150P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F5339
V07E150P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 15J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E14P
V07E14P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 1KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 345491 pcs
Tikiake: V07E14P.pdf
RFQ
V07E140PL2B
V07E140PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 7MM ROHS/LEAD FR
I roto i te taonga: 480549 pcs
Tikiake: V07E140PL2B.pdf
RFQ
V07E150PX2855
V07E150PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM