TPSMF4L51A
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
TPSMF4L51A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMF4L51A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123FL
Ngā Rauemi: TPSMF4L51A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMF4L51A
Tau Wae TPSMF4L51A Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 578027 pcs Pepa Raraunga TPSMF4L51A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 56.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 51V Tuhinga o mua - Breakdown SOD-123FL
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 4.9A
Ko te poari SOD-123F Ētahi Ingoa F7551TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga TPSMF4L51A Whakaahuatanga TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123FL
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4V Capacitance @ Frequency -