TPSMF4L43A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L43A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMF4L43A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43V 69.4V SOD123FL
Ngā Rauemi: TPSMF4L43A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMF4L43A
Tau Wae TPSMF4L43A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 43V 69.4V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 400036 pcs Pepa Raraunga TPSMF4L43A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 69.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7548CT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A