TPSMF4L40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L40A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMF4L40A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V SOD123FL
Ngā Rauemi: TPSMF4L40A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMF4L40A
Tau Wae TPSMF4L40A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 483830 pcs Pepa Raraunga TPSMF4L40A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7547TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A