TMOV20RP750ML1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP750ML1B7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP750ML1B7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP750ML1B7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP750ML1B7
Tau Wae TMOV20RP750ML1B7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63090 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP750ML1B7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.2kV Varistor Voltage (Min) 1.08kV
Varistor Voltage (Max) 1.32kV Raupapa iTMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 970V Maximum AC Volts 750V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 480J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 175pF @ 1MHz