TMOV20RP750M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP750M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP750M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP750M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP750M
Tau Wae TMOV20RP750M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73868 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP750M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.2kV Varistor Voltage (Min) 1.08kV
Varistor Voltage (Max) 1.32kV Raupapa iTMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm 3-Lead
Ētahi Ingoa F4063
TMOV20R750MP
TMOV20R750MP-ND
TMOV20RP750M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 970V
Maximum AC Volts 750V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 480J Whakaahuatanga Taipitopito 1.2kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 175pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV20RP625ML1B7
TMOV20RP625ML1B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 75263 pcs
Tikiake: TMOV20RP625ML1B7.pdf
RFQ
TMOV20RP750ML2B7
TMOV20RP750ML2B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 70027 pcs
Tikiake: TMOV20RP750ML2B7.pdf
RFQ
TMOV25SP115M
TMOV25SP115M
Whakaahuatanga: VARISTOR 180V 20KA SQUARE 28MM
Tikiake: TMOV25SP115M.pdf
TMOV20RP750ML1B7
TMOV20RP750ML1B7