TMOV20RP750E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP750E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP750E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP750E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP750E
Tau Wae TMOV20RP750E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1200V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85839 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP750E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.2kV Varistor Voltage (Min) 1.08kV
Varistor Voltage (Max) 1.32kV Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F4062
TMOV20R750EP
TMOV20R750EP-ND
TMOV20RP750E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 970V
Maximum AC Volts 750V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 480J Whakaahuatanga Taipitopito 1.2kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 175pF @ 1MHz