TMOV14RP550E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP550E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP550E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP550E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP550E
Tau Wae TMOV14RP550E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59873 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP550E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm 3-Lead
Ētahi Ingoa F10932
TMOV14RP550E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 715V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm 3-Lead
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz