TMOV14RP510M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP510M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP510M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP510M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP510M
Tau Wae TMOV14RP510M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83630 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP510M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa iTMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 670V Maximum AC Volts 510V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 185J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm 3-Lead I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 200pF @ 1MHz