TMOV14RP460EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP460EL2T7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP460EL2T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M
Ngā Rauemi: TMOV14RP460EL2T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP460EL2T7
Tau Wae TMOV14RP460EL2T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 65294 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP460EL2T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa TMOV®
Paa / Case Disc 14mm Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Maximum DC Volts 610V Maximum AC Volts 460V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 180J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 220pF @ 1MHz