T10C140BF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T10C140BF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL
Ngā Rauemi: T10C140BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10C140BF
Tau Wae T10C140BF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4925 pcs Pepa Raraunga T10C140BF.pdf
Tuhinga o mua - I te State 2V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 170V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 3 Leads
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha -