T10C220BF
Hua Hua
Tau Wae: T10C220BF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR TVS 220V 250A 3PIN RDL
Ngā Rauemi: T10C220BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10C220BF
Tau Wae T10C220BF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR TVS 220V 250A 3PIN RDL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5514 pcs Pepa Raraunga T10C220BF.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 220V
Tuhinga o mua - Breakover 265V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 3 Leads
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha -