T10C140B
Hua Hua
Tau Wae: T10C140B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL
Ngā Rauemi: T10C140B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10C140B
Tau Wae T10C140B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5525 pcs Pepa Raraunga T10C140B.pdf
Tuhinga o mua - I te State 2V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 170V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 3 Leads
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T10C180B
T10C180B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR TVS 180V 250A 3PIN RDL
I roto i te taonga: 4149 pcs
Tikiake: T10C180B.pdf
RFQ
T10C140BF
T10C140BF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL