SPXI025.L
Hua Hua
Tau Wae: SPXI025.L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 25A 1.5KVDC INLINE
Ngā Rauemi: SPXI025.L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPXI025.L
Tau Wae SPXI025.L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 25A 1.5KVDC INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5469 pcs Pepa Raraunga SPXI025.L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1.5kV Rahi / Rahi 0.540" Dia x 3.370" L (13.72mm x 85.54mm)
Raupapa POWR-GARD® SPXI Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Inline, Double Ended
Ētahi Ingoa SPXI 25A Tae Mahi -
Momo Tae In Line Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2209 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Intrinsically Safe DC Resistance 0.0066 Ohms
Whakatauranga onamata 25A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 15kA Nga tono Solar (Photovoltaic)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SPXI03.5L
SPXI03.5L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 3.5A 1.5KVDC INLINE
I roto i te taonga: 4991 pcs
Tikiake: SPXI03.5L.pdf
RFQ
SPXI02.5L
SPXI02.5L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 2.5A 1.5KVDC INLINE