SPXI015.T
Hua Hua
Tau Wae: SPXI015.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE
Ngā Rauemi: SPXI015.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPXI015.T
Tau Wae SPXI015.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3862 pcs Pepa Raraunga SPXI015.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1.5kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm)
Raupapa POWR-GARD® SPXI Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Inline, Double Ended
Tae Mahi - Momo Tae In Line
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 299
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Intrinsically Safe
DC Resistance 0.0131 Ohms Whakatauranga onamata 15A