SPXI020.L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPXI020.L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 20A 1.5KVDC INLINE
Ngā Rauemi: SPXI020.L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPXI020.L
Tau Wae SPXI020.L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 20A 1.5KVDC INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5052 pcs Pepa Raraunga SPXI020.L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1.5kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm)
Raupapa POWR-GARD® SPXI Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Inline, Double Ended
Ētahi Ingoa SPXI 20A Tae Mahi -
Momo Tae In Line Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 701 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Intrinsically Safe DC Resistance 0.0085 Ohms
Whakatauranga onamata 20A Katoa -