SMOV34S151NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S151NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV34S151NP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 40KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV34S151NP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV34S151NP
Tau Wae SMOV34S151NP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 40KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5573 pcs Pepa Raraunga SMOV34S151NP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa SMOV34S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Ētahi Ingoa F5854 Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 360J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 8000pF @ 1MHz