SMOV25S751NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S751NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV25S751NP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1200V 20KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV25S751NP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV25S751NP
Tau Wae SMOV25S751NP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1200V 20KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10611 pcs Pepa Raraunga SMOV25S751NP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.2kV Varistor Voltage (Min) 1.08kV
Varistor Voltage (Max) 1.32kV Raupapa SMOV25S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Ētahi Ingoa F5851 Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 970V
Maximum AC Volts 750V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 670J Whakaahuatanga Taipitopito 1.2kV 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
I teie nei - Te tere 20kA Capacitance @ Frequency 460pF @ 1MHz