SMOV34S181MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S181MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV34S181MP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 284V 40KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV34S181MP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV34S181MP
Tau Wae SMOV34S181MP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 284V 40KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5087 pcs Pepa Raraunga SMOV34S181MP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 284V Varistor Voltage (Min) 256V
Varistor Voltage (Max) 312V Raupapa SMOV34S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 240V Maximum AC Volts 180V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 400J
Whakaahuatanga Taipitopito 284V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 6800pF @ 1MHz